Witamy w Akademii Zdrowego Malucha

Witamy w Akademii Zdrowego Malucha. Przedszkole znajduje się w centrum Białegostoku przy ulicy Mickiewicza 92. To wolnostojący budynek zaadoptowany specjalnie pod przedszkole zgodnie z wymogami Sanepidu oraz Straży Pożarnej. Wokół placówki znajduje się duży, zielony plac o powierzchni około 1000 m kwadratowych z placem zabaw i miejscem na własny ogródek oraz parkingiem.

Akademia Zdrowego Malucha to przedszkole artystyczne o profilu ekologiczno-zdrowotnym. Naszym nadrzędnym celem jest harmonijny rozwój dziecka w zgodzie z naturą. Dzieci poznają tu wartości ważne dla ochrony środowiska i uczą się życia w zgodzie z naturą. Akademia Zdrowego Malucha to kameralne przedszkole, w którym zapewniamy edukację i  opiekę  nad dziećmi na jak najwyższym poziomie.

Stworzyliśmy przyjazną atmosferę połączoną z aktywnym wychowaniem, pełnym szacunku wobec dziecka i rodziców. Nasze działania edukacyjne, artystyczne i wychowawcze mają na celu stworzenie dzieciom atmosfery pełnej akceptacji i umożliwiającej twórczy rozwój osobowości. Przyjmujemy dzieci do trzech grup wiekowych: 2,5 - 3 latki, 4 - latki, 5 - latki. Grupy liczą maksymalnie 12-15 dzieci.

dwa ostatnie miejsca

Nasze dyplomy

Festyn rodzinny

Dnia 9 czerwca 2017r. w Przedszkolu Akademia Zdrowego Malucha odbył się „Festyn Rodzinny”.

Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. Jako pierwsze, z krótkim programem artystycznym zaprezentowały się przedszkolaki. Przepięknie śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla swoich kochanych rodziców. Następnie z przezabawnym repertuarem już po raz drugi w naszym przedszkolu zagościł Cyrk „Fokus”. W programie prawie godzinnego występu artystów znalazły się: pokaz iluzji, akrobacje na mini rowerku, żonglerka piłkami, obręczami i maczugami, pokaz hula hoop z wieloma obręczami, zabawy z tresowanym pudelkiem. Nie zabrakło także wesołego klauna Maniusia. Po występach cyrkowych przyszła pora na wspólną zabawę taneczną przygotowaną przez p.Sylwię instruktorkę „Zumby”. Dzieci miały możliwość zaprezentowania umiejętności jakie nabyły podczas wspólnych zajęć w roku 2016/2017. Dowiodły także, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością. Mamusie i tatusiowie natomiast musieli dać z siebie wszystko, by dorównać tempa swoim zwinnym maluchom. Najważniejsze jednak, że wszyscy przekonaliśmy się, że ZUMBA to nie tylko sposób na zdrowie, ale również forma budowania pozytywnych relacji rodzic – dziecko. Mamy nadzieję, że „Festyn Rodzinny” jaki udało się nam zorganizować stanie się tradycją naszego przedszkola. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Festyn rodzinny

Festyn rodzinny

Festyn rodzinny

Festyn rodzinny

Festyn rodzinny

Festyn rodzinny


Akademia Zdrowego Malucha | ul. Mickiewicza 92 | 15-232 Białystok | tel. 668-274-333 / 502- 287-389
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.