Witamy w Akademii Zdrowego Malucha

Witamy w Akademii Zdrowego Malucha. Przedszkole znajduje się w centrum Białegostoku przy ulicy Mickiewicza 92. To wolnostojący budynek zaadoptowany specjalnie pod przedszkole zgodnie z wymogami Sanepidu oraz Straży Pożarnej. Wokół placówki znajduje się duży, zielony plac o powierzchni około 1000 m kwadratowych z placem zabaw i miejscem na własny ogródek oraz parkingiem.

Akademia Zdrowego Malucha to przedszkole artystyczne o profilu ekologiczno-zdrowotnym. Naszym nadrzędnym celem jest harmonijny rozwój dziecka w zgodzie z naturą. Dzieci poznają tu wartości ważne dla ochrony środowiska i uczą się życia w zgodzie z naturą. Akademia Zdrowego Malucha to kameralne przedszkole, w którym zapewniamy edukację i  opiekę  nad dziećmi na jak najwyższym poziomie.

Stworzyliśmy przyjazną atmosferę połączoną z aktywnym wychowaniem, pełnym szacunku wobec dziecka i rodziców. Nasze działania edukacyjne, artystyczne i wychowawcze mają na celu stworzenie dzieciom atmosfery pełnej akceptacji i umożliwiającej twórczy rozwój osobowości. Przyjmujemy dzieci do trzech grup wiekowych: 2,5 - 3 latki, 4 - latki, 5 - latki. Grupy liczą maksymalnie 12-15 dzieci.

dwa ostatnie miejsca

Nasze dyplomy

POLSKA Moja Ojczyzna

Aby dziecko w przyszłości rozumiało słowo: Polak - Patriota- Polska - moja Ojczyzna należy „małymi kroczkami” przybliżać mu obraz kraju.

Zajęcia kulinarne

Zajęcia kulinarne w grupie Motylków- dzieci przygotowują zdrową i pyszną szarlotkę:)

Wizyta Straży Pożarnej

Wizyta strażaków w naszym przedszkolu wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci.

Wyjazd na spektakl

Spektakl opowiadał historię psa Kasztana, który mieszkał w mieście z Dziadkiem i Panną Kottą.

Zajęcia dydaktyczne

Zajęcia dydaktyczne przed świętem 11 listopada  w grupie Motylków.

Światowy Dzień Przedszkolaka

Obchodziliśmy Światowy Dzień Przedszkolaka.


Akademia Zdrowego Malucha | ul. Mickiewicza 92 | 15-232 Białystok | tel. 668-274-333 / 502- 287-389
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.