Nasze osiągnięcia


Dzieci z naszego przedszkola aktywnie uczestniczą w konkursach wewnątrzprzedszkolnych, jak i również na szczeblu miejskim, wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.

Oto sukcesy jakie odnoszą przedszkolaki:

1. UDZIAŁ W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH:

Laura Ławrynowicz - ogólnopolski konkurs recytatorski Mikołajkowa Gala Przedszkolaków 2016 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku
Anastazja Leśniewska - ogólnopolski konkurs recytatorski Mikołajkowa Gali Przedszkolaków 2016 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku
Mateusz Jabłoński - ogólnopolski konkurs plastyczny „Mój pluszowy Miś” zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Droszkowie
Hubert Prutis - ogólnopolski konkurs plastyczny „W niezwykłej krainie baśni i bajek” zorganizowanym przez Przedszkole nr 50 w Rybniku. Tytuł wykonanej pracy to „Złota rybka”
Aleksandra Sarosiek - ogólnopolski konkurs plastyczny „Świąteczna Kartka” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach we współpracy z czasopismem „PrzedszkolneABC”
Mateusza Surmasiewicz - ogólnopolski konkursie plastyczny „Świąteczna Kartka” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach we współpracy z czasopismem „PrzedszkolneABC”
Ewa Maja Kalinowska - ogólnopolski konkurs plastyczny „Świąteczna Kartka” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach we współpracy z czasopismem „PrzedszkolneABC”


2. UDZIAŁ W KONKURSACH WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNYCH:

Mateusz Surmasiewicz - zajęcie I MIEJSCA w przedszkolnym konkursie plastycznym „Kolorowa jesień”
Krzysztof Lebensztejn - zajęcie II MIEJSCA w przedszkolnym konkursie plastycznym „Kolorowa jesień”
Laura Ławrynowicz - zajęcie III MIEJSCA w przedszkolnym konkursie plastycznym „Kolorowa jesień”
Franciszek Pończocha - zajęcie I MIEJSCA w konkursie przestrzenno-technicznym „Karmnik dla ptaków”
Wiktoria Twardowska - zajęcie II MIEJSCA w konkursie przestrzenno-technicznym „Karmnik dla ptaków”
Agnieszka Marcińczyk - zajęcie III MIEJSCA w konkursie przestrzenno-technicznym „Karmnik dla ptaków”

Ponadto dzieci z Grupy Pszczółek wzięły udział w ogólnopolskiej akcji przedświątecznej pt. „Serce za odwagę”, której celem było przygotowanie kartek świątecznych dla weteranów wojennych. W ten symboliczny sposób przedszkolaki złożyły podziękowanie za wielką odwagę jaką odznaczyli się bohaterowie w czasach wojny. Działanie to pozwoliło zrealizować główny kierunek polityki oświatowej państwa dotyczący kształtowania postaw i wychowania do wartości.


Akademia Zdrowego Malucha | ul. Mickiewicza 92 | 15-232 Białystok | tel. 668-274-333 / 502- 287-389
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.