Kadra

mgr Marta Łotko

współwłaściciel, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia wyższe na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Pracuje w zawodzie od 11 lat.

mgr Beata Smok

współwłaściciel, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia wyższe na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza oraz Edukacja Elementarna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Prowadziła własną placówkę opiekuńczą dla dzieci w wieku 1 - 4 lata.

mgr Martyna Ostrowska

mgr filologii angielskiej.

Emilia Perkowska

pedagog z uprawnieniami językowymi

  • filologia romańska;
  • nauczanie języka francuskiego.

Iwona Bogusławska

nauczyciel wychowania przedszkolnego, ukończyła studia wyższe o kierunku: Pedagogika Opiekuńczo-wychowawcza na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu w Białymstoku oraz Pedagogikę przedszkolną w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

mgr Wioleta Zalewska

ukończyła studia wyższe o kierunku Pedagogika przedszkolna i Pedagogika wczesnoszkolna.

mgr Magdalena Wróblewska

ukończyła studia wyższe na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna na wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Renata Zbierajewska

nauczyciel rytmiki z 20-letnim stażem, ukończyła Akademię Muzyki w Warszawie.


Akademia Zdrowego Malucha | ul. Mickiewicza 92 | 15-232 Białystok | tel. 668-274-333 / 502- 287-389
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.