Spotkanie z Bajkopisarzem

Dnia 6 kwietnia 2016 roku do naszego przedszkola zawitał znany fotograf, bajkopisarz i surdopedagog Mariusz Szwonder pochodzący z Olsztyna. Nasze spotkanie rozpoczęło się bardzo tajemniczo i magicznie. Pan Mariusz wprowadził dzieci w świat bajek i baśni. Uruchomił nasze zmysły oraz wyobraźnię. Następnie przeczytał przedszkolakom wiersze m.in. „Ciekawska Madzia”. Dzieci z uwagą wysłuchały wierszy oraz chętnie odpowiadały na zadawane pytania. Na koniec nasz gość zapoznał dzieci ze sprzętem do fotografowania oraz przedstawił swoją pomocnicę Kaczuszkę Krysię. Na pamiątkę – nie tylko przedszkolaków ale i rodziców Pan Mariusz wykonał w naszym przedszkolu zdjęcia grupowe oraz indywidualne wszystkim obecnym dzieciom. SPOTKANIE Z SURDOPRDAGOGIEM   MARIUSZEM SZWONDER1

SPOTKANIE Z SURDOPRDAGOGIEM   MARIUSZEM SZWONDER


Akademia Zdrowego Malucha | ul. Mickiewicza 92 | 15-232 Białystok | tel. 668-274-333 / 502- 287-389
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.